Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTirana nuk gjen qetësi nga tërmetet.

Tirana nuk gjen qetësi nga tërmetet.

Shqipëria nuk gjen qetësi, ndihen sërish lëkundje tërmeti me një intensitet prej 4.3 ballë.

Lëkundjet janë ndierë në Tiranë dhe disa qytete të tjera të vendit. Epiqendra ishte 20 km larg kryeqytetit. Mbrëmjen e kaluar tërmeti ishte më i fuqishëm, me magnitudë 4,7 ballë i shkallës rihter. Lëkundjet shkaktuan disa dëme në banesa në Klos të Dibrës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME