Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTjetër audiopërgjim për Majlinda Bufin. Roskovecarët marin në dorë fatet e veta

Tjetër audiopërgjim për Majlinda Bufin. Roskovecarët marin në dorë fatet e veta

AUDIOPERGJIM TJETER PER MAJLINDA BUFIN, ka pohuar “Piranja“.

Duket se qytetarët e Roskovecit e kanë gjetur mënyrën për të marrë në dorë fatet e tyre dhe për të zbatuar demokracinë direkte në mënyrën më efikase.

Mjafton një kandidat serioz dhe i pakorruptueshëm tek i cili besojnë, një telefon celular dhe një denoncim duke bashkëpunuar me Piranjat.

“Qeverisja që duam” është vetëm një telefonatë larg…

Ndiqni përgjimin

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME