Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTre të arrestuar nga policia.

Tre të arrestuar nga policia.

Forcat e policisë së Fierit kanë vënë në pranga 3 shtetas për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë mësohet se një shtetas ka përdorur dhunë mbi gruan e tij, njl tjetër ka marrë paratëe xhiros në biznesin ku ai punonte dhe një i tretë nga Patosi ka kundërshtuar forcat e policisë

Forcat e policisë arrestuan në flagrancë shtetasin Rr. T., 67 vjeç, banues në Verri, Fier, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj një shtetaseje (bashkëshortja e tij).

Gjithashtu, referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasit:

G. F., 45 vjeç, banues në Fier, pasi duke qenë shofer në një kompani, ka marrë lekët e xhiros ditore të këtij subjekti, dhe është larguar;

-R. K., 27 vjeç, banues në Patos, pasi ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e patrullës së përgjithshme, për një masë administrative të vendosur ndaj tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME