Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETU mbytën në liqen, nxirren trupat e pajetë të dy të miturve

U mbytën në liqen, nxirren trupat e pajetë të dy të miturve

Nxirren trupat e pajetë të dy fëmijëve të mitur në liqenin e Prushit, në Tiranë. Ata janë mbyllur në rrethana ende të paqarta.

Policia

Sot, rreth orës 18:05, në liqenin e Prushit, janë mbytur dy të mitur të moshës 11 dhe 13 vjeç. Me marrjen e njoftimit, shërbimet e Policisë kanë shkuar mënjeherë në vendngjarje dhe kanë nisur kërkimet.

Njëkohësisht drejt vendngjarjes janë nisur edhe polumbarët e Reneas, për të bërë të mundur gjetjen e trupave të dy të miturve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME