Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTUzuni në super formë, shënon gol në Spanjë (vidio)

Uzuni në super formë, shënon gol në Spanjë (vidio)

Myrto Uzuni rikthehet te goli pas katër ndeshjesh në LaLiga 2. Sulmuesi i kombëtares realizoi golin numër 21 në këtë sezon teksa shënoi të dytin për Grandaën në ndeshjen që këta të fundit po luajnë në shtëpi ndaj Las Palmas.

Në minutën e 41-të, 27-vjeçari u shkëput bukur nga mbrojtësit kundërshtarë  dhe më pas përballë portierit arrin që të realizojë.

Në këtë formë, Uzuni konfirmon sezonin më të mirë në karrierë teksa Granada e udhëhequr nga shqiptari është pranë rikthimit në elitën spanjolle.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: