Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEVictoria dhe David Beckham: Brenda shtëpisë së tyre stil fshati prej 12...

Victoria dhe David Beckham: Brenda shtëpisë së tyre stil fshati prej 12 milion £

Në këtë dokumentar të ri ne gjithashtu morëm një shije të vilës së tyre në Cotswold…

Dokumentari i ri i titulluar “Beckham” i cili u shfaq pak ditë më parë në Netflix, zbulon të gjitha aspektet e marrëdhënies së Victoria dhe David Beckham që nga fillimi i njohjes së tyre, deri në martesën e tyre.

Të dy Victoria dhe David Beckham kanë qenë plotësisht të sinqertë për marrëdhënien e tyre, duke përfshirë momentet e tyre më të errëta.

Megjithatë, në këtë dokumentar të ri ne morëm edhe një shije të shtëpisë së tyre të fshatit Cotswold e cila ka një dekorim fshatar dhe elemente nga estetika baroke britanike.

Shtëpia, të cilën ata e rinovuan, ka një sauna, një pishinë të vogël, një fushë futbolli, një palestër dhe zona argëtimi. Tani vlerësohet të jetë rreth 12 milionë funte.

Ish-futbollisti – i cili vuan nga çrregullimi obsesiv-kompulsiv (OCD) – u dha fansave një paraqitje të shkurtër të stilit të tij të jetesës.

Në fillim të episodit të katërt dhe të fundit, u shfaq një klip i tij si adoleshent duke thënë se ai e mbante gjithmonë dhomën e tij të pastër sepse “e urrente një dhomë të çrregullt”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME