Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET Vidhet dyqani i celularëve, ja pamjet e kamerave të sigurisë

 Vidhet dyqani i celularëve, ja pamjet e kamerave të sigurisë

Vlorë – Dy ditë pas vjedhjes së një dyqani celularësh në Vlorë, janë publikuar pamje nga kamerat e sigurisë që tregojnë dinamikën e ngjarjes.

Dy persona, dyshohet të rinj të moshës deri në 30-vjeç, pasi kanë thyer derën hyrëse të dyqanit kanë marrë disa pajisje si celularë, kompjuterë dhe aksesorë të ndryshëm.

Nga pamjet shihet se hajdutët kanë qenë të maskuar dhe me kapuç në kokë. Pasi kanë kryer vjedhjen ata janë larguar të qetë.

Deri më tani ende nuk ka asnjë të ndaluar për ngjarjen.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME