Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZgjedhjet e 14 majit/ Për çdo shkelje e parregullsi raporto në ALB365

Zgjedhjet e 14 majit/ Për çdo shkelje e parregullsi raporto në ALB365

Sot heshtje zgjedhore Nesër shqiptarët me të drejtë vote do të shkojnë pranë qendrave të votimit e dë të shprehin vullnetin e tyre për kandidatin më të mirë për kryebashkiak i cili sipas tyre do ti përfaqsojë denjësisht në krye të bashkisë tyre duke qënë qytetari numër një.

Denonco në ALB365 çdo shkelje të procesit zgjedhor!

ALB365 u drejtoet qytetarëve të cilët gjat procesit të votimit apo numërinit nëse vërejnë shkelje gjat proceseve të fotografojnë, filmojnë dhe nëpërmjet mesazheve në butonin messzhe apo Wechapp në rrjetin social facebook ALB365.com ti dërgojmë në redaksinë e ALB365 e cila pas verifikimeve do të kryej dhe publikimin e tyre.

Denonco me video, foto, sms në WhatsApp për çdo parregullsi apo shkelje të ndryshme gjatë procesit zgjedhor, kudo ku ndodhesh.

Për cdo foto e vidio ju garantojmë anonimatin

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME