Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarri djeg ullishte në "Qafën e Lalarit"

Zjarri djeg ullishte në “Qafën e Lalarit”

Patos – Nje zjarr masiv ka rene ne vendin e quajrur “Qafa e Lalarit” në aksin nacional Patos – Ballsh

Zjarri ka rene ne nje zone kodrinire e mbjelle me ullishte, por nderkoke eshte afer vatres së zjarrit ka dhe banesa.

Ne vende ngjarje kane mbritur zjarrfiksit e e Paosit dhe Albetrolit qe po luftojnë për shuarjen e zjarrit edhe pse i

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME