Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEME12 e natës/ Ina Kollçaku çmendet pas policit bukurosh Fierak, "Aman ma...

12 e natës/ Ina Kollçaku çmendet pas policit bukurosh Fierak, “Aman ma gjeni se dua ta…!

Ajo u bë e famshme në emisionin e dashurisë, prandaj edhe shumë e njohin si Ina e “Perputhen”. Inna Kollçaku është bërë shpeshherë pjesë e mediave për deklaratat e saj të forta dhe së fundmi ka trazuar Instagramin.

Në një video të dy netëve më parë, Ina tregon se si një polic në Fier i kishte kërkuar të

lëvizte makinën pasi kishte ndaluar në vizat e bardha gjatë turnit të tij të tretë. Por Inës

duket se i ka rënë keq në kokë për policin në fjalë dhe po bën ç’mos për ta gjetur nëpërmjet Instagramit të saj të populluar.

Prej dy ditësh tashmë në InstaStoryn e saj flitet vetëm për policin në fjalë i cili nuk po bëhet ende “i gjallë”. Por Ina nuk dorëzohet.

“Ai fliste për vizat e bardha une harrova t’i jepja makinës”, shkruan ajo në një nga InstaStoryt. Paç fat Ina! /albeu.com/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME