Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE13-vjeçarja nga Durrësi në ”Junior Eurovision”, por e harruar nga shteti

13-vjeçarja nga Durrësi në ”Junior Eurovision”, por e harruar nga shteti

13-vjeçarja nga Durrësi do të përfaqësojë Shqipërinë në ”Junior Eurovision”. Ajo do të këndojë “Bota Ime” në festivalin e këtij viti, që do të mbahet më 26 nëntor në qytetin e Nicës me 16 shtete pjesëmarrëse.

Kënga është shkruar nga Enis Mullaj dhe Eriona Rushiti. Por është e trishtë sesi shteti e ka harruar këtë festival, dhe nuk ka dhënë mbështetjen e duhur për 13-vjeçaren.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME