Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET20 vjeçari shqiptar gjendet i pajetë në fermë

20 vjeçari shqiptar gjendet i pajetë në fermë

Një 20-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur këtë të shtunë në një fermë në Falciano del Massico të Italisë.

Djali ishte duke punuar në një serë kur u rrëzua përtokë dhe humbi jetën, sipas mediave italiane.

Në vendngjarje kanë ndërhyrë karabinierët e kompanisë Mondragone dhe kanë nisur hetimet për rastin.

Trupi i pajetë i 20-vjeçarit u transferua në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Caserta për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.

Sipas medias së huaj, i riu dyshohet të ketë vdekur nga temperaturat e larta, pasi në tru nuk i janë gjetur plagë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME