Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET58 vjeçaria gjendet e vetvarur prej familjarëve

58 vjeçaria gjendet e vetvarur prej familjarëve

Roskovec – Një grua 58 vjeçare eshte gjendur e vervarur ne banesën e saj nga familjaret kete mbremje. Pasi e kan pare, ata kane njoftuar policinë dhe spitalin të cilët kanë shkuar në vëndngjarje.

Policia

Rreth orës 19:00, në fshatin Kurjan, Roskovec, është gjetur nga familjarët, në oborrin e banesës, pa shenja jete, shtetasja B. S., 58 vjeçe, e cila dyshohet se është vetëvarur.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME