Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMeta nga Fieri: Mbështesim fuqishëm protestën kundër këtij narkoshteti.

Meta nga Fieri: Mbështesim fuqishëm protestën kundër këtij narkoshteti.

Fier – Partia e Lirisë mbështet cdo protestë kundër këtij narkoshteti që ka varfëruar vendin dhe ka shkatërruar shtresën e mesme.

Kështu është shprehur në një prononcim për mediat nga Fieri , kreu i Partisë Ilir Meta, duke lënë të nënkuptohet se do të jetë në krah të opozitës në 11 Korrik në protestën kombëtare.

Hapja e partisë është një prioritet tjetër i rëndësishëm është shprehur Meta, si dhe njohja e 5 prioriteteve të rëndësishme të kësaj force politike, vecanërisht lufta kundër shpopullimit të vendit.


Këto deklarata Meta i bëri nga Fieri në një takim me strukturat drejtuese të Partisë së Lirisë në Qarkun Fier me fokus zbatimin e vendimeve të konventës historike të 27 prillit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME