Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET63 vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë në Kuman të Rroskovecit,...

63 vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë në Kuman të Rroskovecit, mister shkaku

Fier – Hysen Lamaj 63 vjeç, baba i dy vajzave dhe një djali i ka dhënë fund jetës pasditen e djeshme në banesën e tij në fshatin Kuman të bashkisë Rroskovec.

Lajmi konfirmohet edhe nga policia Fier e cila ka dal në njoftim për shtyp por dhe ka marr përgjigjen e mjekut ligjor i cili pas analizës kanë pohuar se kish konsunuar lëndë helmuese fostoksinë.

Familjarë të tij kanë pohuar se ai dy ditët e fundit kishte ndier shqetësime në gjoks pasi vuante nga zëmra por edhe karboni në gjak.

Policia

Në spitalin rajonal të Fierit ka humbur jetën shtetasi Hysen Lamaj 63 vjeç, banues në fshatin Kuman, pasi dyshohet se në banesën e tij ka konsumuar lëndë helmuese fotoksinë.

Grupi hetimor po punon për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e rastit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME