Thursday, March 23, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE70 vjeçaria pornostare, kishte 40 vjet pa bërë sex

70 vjeçaria pornostare, kishte 40 vjet pa bërë sex

Një yll porno në OAP, e cila rizbuloi dëshirën e saj seksuale në moshën 57-vjeçare, tha se po e pëlqen karrierën e saj të re si punëtore seksi.

Siobhan Burt, e cila më parë u shfaq në shfaqjen e Jeremy Kyle, ishte duke punuar si luleshitëse derisa pa një program që i ndryshoi jetën.

Ajo pa një grua 85-vjeçare duke u përleshur me të rinjtë në “Gjyshja ime, Escort” dhe mendoi “nëse ajo mund ta bëjë atë, mundem edhe unë”.

Siobhan, e cila quhet “Caroline” në punën e saj të seksit, foli në podcastin “Tabo Room” për jetën e saj në industri.

Siobhan, e cila quhet “Caroline” në punën e saj të seksit, foli në podcastin “Tabo Room” për jetën e saj në industri.

E pyetur se si e mban dëshirën e saj seksuale, interpretuesja e rritur u ul me mikpritësin Aaron në Cow Photo Studio në perëndim të Londrës dhe tha:

“Unë nuk e di në të vërtetë, gjithçka që di është, sepse nuk kam qenë kurrë në dijeni, nuk e dija mbi seksin për 40 vjet. Unë kurrë nuk kam qenë në dijeni të dëshirës seksuale deri atëherë. Unë disi mendova, epo nuk kam një dëshirë seksuale. Më pas takova dikë dhe tani më pëlqen.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: