Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTA do të jetë Ronldo në posterin e Portugalisë në Katar?

A do të jetë Ronldo në posterin e Portugalisë në Katar?

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë në posterin e Portugalisë në Kupën e Botës 2022, që do të mbahet në Katar. Çdo shtet që konkurron në turne do të zgjedhë një lojtar për t’i përfaqësuar, me posterat do të shfaqen në muret e Dohas.

Sipas ESPN, Ronaldo nuk është preferuar të zgjidhet, me garën që do jetë mes Bruno Fernandes dhe Diogo Jota. Ylli CR7 është një nga më të kritikuarit në tokën portugeze, por gjithsesi fama e tij duhet të shfrytëzohet më mië nga portugezët.

Disa nga shtetet akoma nuk e kanë vendosur për përfaqësuesin, diçka të tillë do u duhet ta bëjnë sa më shpejt të jetë e mundur. Imazhi bazë i Argjentinës mund të mos jetë Lionel Messi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME