Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksideni/ Mjeti rrotulliset dhe bie në kanal (vidio)

Aksideni/ Mjeti rrotulliset dhe bie në kanal (vidio)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje ditën e sotme.

Mësohet se një mjet tip wolkswagen ka humbur kontrollin e mjetit dhe duke u rrotullisur ka përfunduar në kanal.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë që mendohet se ka qenë shpejtësia e lartë. Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME