Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në rrugën Sarandë-Delvinë, mjeti del nga rruga, përmbyset

Aksident në rrugën Sarandë-Delvinë, mjeti del nga rruga, përmbyset

Një tjetër aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në segmentin rrugor Sarandë–Delvinë, pjesë e rrugës Sarandë–Kardhiq. Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar.

Në këtë segment rrugor, vetëm këtë javë janë shënuar 3 aksidente të njëjta, ku automjetet kanë dalë nga rruga dhe janë përmbysur. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME