Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident tragjik në Itali, humb jetën 35-vjeçari shqiptar

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 35-vjeçari shqiptar

Një 35-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të pasdites së djeshme në Castagneto Carducci (Livorno). Sipas medieve italiane, makina në të cilën udhëtonte shqiptari dhe një person tjetër u përplas me një pemë.

Për 35-vjeçarin nuk mund të bëhej asgjë dhe ai ka humbur jetën. Ndërkohë i plagosuri tjetër është dërguar me helikopter në spitalin Cisanello në Piza.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME