Tuesday, March 28, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Autoboti del nga rruga në Ballsh- Fratar, bllokohet qarkullimi

Aksidenti/ Autoboti del nga rruga në Ballsh- Fratar, bllokohet qarkullimi

Një aksident ka ndodhur pasditen e djeshme në rrugën Ballsh-Fratar, në vendin e quajtur ‘Qafa e Kashit’.

Dyshohet se në rrugë është derdhur vaj ulliri dhe kjo ka bërë që një autobot që transportonte naftë të dalë nga rruga.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ndërsa po heton mbi rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

Si pasojë e aksidentit qarkullimi është ngadalësuar qarkullimi.

Automjetet janë bllokuar në trafik, pasi aksi rrugor është tepër i frekuentuar pasi lidh qytetin e Ballshit me disa fshatra të Mallakastrës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: