Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti i merr jetën çiftit nga Saranda

Aksidenti i merr jetën çiftit nga Saranda

Aksident me pasojë vdekjen e një çifti sarandiot ka ndodhur në Patra të Grewisë.

Një çift nga Saranda ka gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Greqi.
Eleni Çakuli, 43 vjeç, nga fshati Çaush, dhe bashkëshorti i saj Theofil Karleci, 54 vjeç.

Ata pësuan një vdekje të tmerrshme në një aksident të tmerrshëm rrugor që ndodhi në rrugën nacionale të Patra – Pyrgos.
Çifti la pas 3 fëmijë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME