Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedAksidenti/ I riu shqiptar goditet për vdekje nga një taksi

Aksidenti/ I riu shqiptar goditet për vdekje nga një taksi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Kardamena të Greqisë, ku një 23 vjeçar shqiptar ka humbur jetën ndërsa po kthehej nga puna pasi është përplasur me një taksi.

Sipas informacioneve, i riu teksa po kthehej nga puna është përplasur me një taksi e për pasojë ka humbur jetën në vend.

Ndërkohë si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dhe dy turistë e shoferi i taksisë. Mësohet se dy vite më parë 23 vjeçarit i kishte vdekur burri i motrës së tij dhe për këtë arsye jetonte me këtë të fundit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME