Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMELuana shkëlqen edhe në plazhet e Spanjës

Luana shkëlqen edhe në plazhet e Spanjës

Gjatë këtyre ditëve Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Lauana dhe Krenari më në fund kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë përmes një fotografi të shkrepur nga Spanja.

Ata janë duke I kaluar edhe pushimet e tyre bashkë, shkruan InfoKosova.

E veshur me bikini biondja bukuroshe, kishte treguar belin e saj shume të ngushtë./InfoKosova/

Shiko foton:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME