Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal, mbytet shoferi

Aksidenti/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal, mbytet shoferi

Divjakë – Një drejtues mjeti ka humbur kontrollin mbi të dhe ka rënë në një kanal me ujë ku si pasojë nuk ka mundur të dal dhe ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur nëmorët e pasdites sotme.në fshatin Fierseman të Divjakës.

Policia

Sot rreth orës 14:20, në fshatin Fierseman, shtetasi D. D., 31 vjeç, banues në Remas, Divjakë, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka rënë në një kanal me ujë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj dalje nga rruga.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME