Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Përplasen 2 mjete , dy të plagosur

Aksidenti/ Përplasen 2 mjete , dy të plagosur

Fier – Aksident në aksin Fier- Levan në afërsi të zonës së njohur si “Liqeni”. Dy automjete, një Ford dhe një BMV X5 janë përplasur me njera tjetrën, ndërsa kanë marrë plagë drejtuesit e mjeteve.

 Të plagosurit janë shoqëruar për të marrë ndihmën e parë në spitalin e Fierit.

pranë vendit të ngjarjes ka mbërritur policia e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit dhe orientimin e qarkullimit.

Policia

Sot rreth orës 22:50, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, janë përplasur automjetet tip “Bmw”, “Ford” dhe “Benz” me drejtues përkatësisht shtetasen B. B., shtetasin I. A. dhe shtetasin A. M., të cilët kanë marë dëmtime të lehta.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME