Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDigjen plehrat, flakët djegin linjën 20 kilovolt

Digjen plehrat, flakët djegin linjën 20 kilovolt

Fier = Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotm në Zhupan të Fierit, vetëm 3 km larg qëndrës së qytetit.

Persona ende të pa identifikiar i kanë vënë zjarrin një vendi që ka qëlnë me mbetje urbane dhe si pasojë ka marr flakë kabulli i linjës së tensionit të lart 20 kilovolt.

Në vendgjarje ka shkuar menjëherë zjarrfikësja ku dhe me ndihmën e banorëve kanë bërë të mundur shujarne flakëve

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME