Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËAmal Clooney tërheq vëmendjen në Venecia me veshjen e saj

Amal Clooney tërheq vëmendjen në Venecia me veshjen e saj

Në Venecia po fillon edhe Festivali i 80-të Ndërkombëtar i Filmit, ndërsa aktori George Clooney dhe bashkëshortja e tij, Amal Clooney, ishin ndër të parët që mbërritën në qytetin romantik.

Çifti ka kaluar me disponim të mirë nëpër Venecia, të kapur për dore, kurse juristja bukuroshe tërhoqi vëmendjen me veshjen e saj.

Amal kishte zgjedhur një fustan mini të bardhë me një model lulesh. Një fustan me prerje të thjeshtë, pa mëngë, me dekolte të rrumbullakët, i zbukuruar me lule të zeza.

(Foto: Twitter)

Ajo e kombinoi fustanin me taka elegante të shtëpisë së modës Roger Vivier. Këpucët e zeza janë prej materiali rrjetë, kanë takë të hollë, 6.5 centimetra të lartë, të lakuar dhe një dekorim me llak në pjesën e përparme.

Çifti i famshëm në Venecia do ta festojnë dhjetëvjetorin e lidhjes së tyre, ndërsa më 27 shtator do ta shënojnë nëntëvjetorin e martesës. /Telegrafi/

(Foto: Twitter)

(Foto: Twitter)

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME