Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTAnglia nuk fal, përmbysje e çmendur e Kazakistanit

Anglia nuk fal, përmbysje e çmendur e Kazakistanit

Janë mbyllur katër ndeshjet e para, të vlefshme për kualifikueset e Europianit. Anglia triumfoi 2-0 ndaj Ukrainës, në një ndeshje pa shumë vështirësi.

Golat e Kane në minutën e 37-të dhe Saka në minutën e 40-të, i dhanë fitoren anglezëve. Skuadra e Southgate ngjitet në vendin e parë me 6 pikë në grupin C.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME