Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËArbana Osmani në krye të Festivalit të Këngës

Arbana Osmani në krye të Festivalit të Këngës

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, që pak ditë më parë u bë nënë për herë të tretë, Arbana Osmanin këtë vit mund ta shohin edhe në drejtimin e Festivalit të Këngës në RTSH.

Osmani dhe bashkëshorti i saj Eduart Grishaj mund të jenë në krye të organizimit të festivalit. Kjo pasi Osmani dhe drejtori i përgjithshëm i RTSH-së, Enkelejd Joti janë miq prej vitesh dhe s’do të ishte surprizë që ky i fundit t’ia besojë festivalin moderatores së njohur.

Po ashtu Arbana do të drejtojë gjithashtu sezonin e dytë të ”Big Brother Vip” dhe gjërat janë akoma të paqarta në lidhje me periudhën kohore të projekteve. Mbetet për t’u parë ç’do të ndodhë në vijim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME