Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREArbenita Ismajli shfaqet provokuese me bikini

Arbenita Ismajli shfaqet provokuese me bikini

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa foto të mahnitshme nga pushimet ku shijon momente të bukura pranë motrës dhe vajzës së saj.

Kohët e fundit, Arbenita ka bërë bujë në mediat sociale me fotografitë nga pushimet, ku ka treguar se është në formë të shkëlqyer.

Modelja vazhdon të jetë një figurë shumë e njohur në industrinë e modës për fizikun e saj të përkryer dhe për angazhimin e saj në mbajtjen e një stili jetese aktiv dhe të shëndetshëm.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME