Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEArmando Broja kapet “mat” me të dashurën e re në Londër

Armando Broja kapet “mat” me të dashurën e re në Londër

Sulmuesi i Kombëtares Armando Broja ka nisur një lidhje të re dashurie. E dashura e yllit të futbollit është influencer dhe jeton në Mbretërinë e Bashkuar, ku edhe është njohur me Brojën.

Çifti ka zyrtarizuar lidhjen duke u shfaqur për herë të parë në publik. Ata janë fotografuar krah për krah me njëri-tjetrin rrugëve të Londrës. Të buzëqeshur çifti duke tejet i lumtur.

Kjo lidhje e tij vjen vetëm pak muaj pas ndarjes së tij me të dashurën shqiptare me të cilën qëndroi i lidhur për një vit e gjysmë.

Image
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME