Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArrestohet ish-deputeti Mark Frroku

Arrestohet ish-deputeti Mark Frroku

Mëngjesin e kësaj të hëne, është vënë në pranga ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Mark Frroku.

Gjatë ditës së djeshme pati një konflikt mes disa personave dhe përfaqësuesve të Kishës në Kepin e Rodonit, ku u qëllua dhe me armë zjarri në ajër.

Mësohet se Frroku ka qenë i pranishëm në vendin e konfliktit si përfaqësues i Kishës Katolike, së bashku me disa persona të tjerë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME