Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBaba i dy fëmijëve të vegjël/ 32-vjeçari shqiptar ndërron jetë në aksident...

Baba i dy fëmijëve të vegjël/ 32-vjeçari shqiptar ndërron jetë në aksident në Itali

Një 32-vjeçar shqiptar nuk ia ka dalë dot pas një aksidentin të rëndë në Itali. Eduart Hoxha ndërroi jetë pasi makina e tij u përplas me një Audi në zonën e Mosciano-s.

Viktima jetonte prej vitesh në këtë zonë së bashku me gruan dhe dy fëmijë të vegjël. Ai sapo kishte mbaruar turnin e punës kur ndodhi aksidenti tragjik. 32-vjeçari udhëtonte me një Fiat Punto.

Shoferi i makinës tjetër, një 25-vjeçar, pësoi lëndime të lehta. Kanë qenë disa përdorues të tjerë të rrugës që njoftuan policinë për aksidentin. Mësohet se pasi zjarrfikësit kanë nxjerrë shqiptarin nga makina e kanë nisur për në spital, por fatkeqësisht ai ka ndërruar jetë pak minuta më vonë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME