Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOBalla: Kandidatët për kryetar të PS në bashki të paraqesin platformat ...

Balla: Kandidatët për kryetar të PS në bashki të paraqesin platformat …

Fier – Kreu i grupit parlamentar të PS njëkohësishtë dhe drejtuesi politik i PS për qarkun Fier Taulant Balla ka pohuar mëngjesin e së premtes se kandidatët për kryetar të PS nëpër bashki duhet të bëjnë gati e të paraqesin platformat e tyre para asamblesë së socialistëve në rang bashkie ku do kandidojnë.

Është mbyllur faza ku 77 kandidatë në 6 bashkitë e qarkut Fier janë përzgjedhur.

Zgjedhja e kryetarëve të rinjë të PS nëpër bashki do përfundojë brenda këtij muaji, ka pohuar Balla

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME