Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEBashkia njofton qytetarët, siguroni mjetet, do kryhen punime

Bashkia njofton qytetarët, siguroni mjetet, do kryhen punime

Njoftim
Ju njoftojmë se duke filluar nga dita e hënë datë 06.11.2023 dhe në vazhdim, nga ora 07.00 deri në orën 17.00 të çdo dite në segmentin: nga kryqëzimi i rrugës “Kastriot Muço” me rrugën “Todi Shkurta” deri në kryqëzimin e rrugës “Kastriot Muço” me rrugën “Mujo Ulqinaku” do të zhvillohen punime për riparimin e trotuarit.
Ju lutemi qytetarëve të marrin masa për parkimin e automjeteve në krahun e pavijëzuar të kësaj rruge.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME