Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEBenji: “Droga, treshe, dëshpërim. Unë do t'ju them se çfarë është humnera."

Benji: “Droga, treshe, dëshpërim. Unë do t’ju them se çfarë është humnera.”

Këngëtari: “Nga gabimet me Bella Thorne mësova se intimiteti duhet mbrojtur dhe ruajtur me kujdes, tani kam një jetë të re dhe duhet të falënderoj vëllain tim, familjen time”

Duhet guxim të thuash se ke arritur në fund. Benjamin Mascolo, i lindur në vitin 1993, idhulli i shumë të rinjve me dyshen Benji & Fede, i themeluar me Federico Rossi, sapo ajo përvojë mbaroi ai shkoi për të pushtuar Amerikën. Dhe ai rilind në Modena, qyteti i tij, pas ferrit: droga që e kthen në larvë, dashuria toksike për Bella Thorne, treshe, një botë e krijuar me pamje që shkërmoqet kur e gjen veten, të goditur me gurë, të mbuluar vetëm nga një rroba banjo. , për të kërkuar një udhëtim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME