Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIBerisha: Plazhet bosh nga çmimet e larta dhe frika e sigurisë

Berisha: Plazhet bosh nga çmimet e larta dhe frika e sigurisë

Kryetari i Opozitës, Berisha shkruan në facebook se plazhet janë bosh nga çmimet e larta dhe nga mungesa e sigurisë në to.

“Plazhet bosh! Çmimet stratosferike të bordeve të Edi Ramës shkatërruan turizmin.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb”:

Doktor në Spille nuk ka plazhista nga ekonomia e dobët dhe nga frika e skafeve që kalojnë në breg, si rasti i Himares ku skafi i mori jetën vajzës 7 vjeçare”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME