Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBie porta dhe zë poshtë 81 vjeçarin, vdes

Bie porta dhe zë poshtë 81 vjeçarin, vdes

Një 81 vjeçar në fshatin Toshkëz të Lushnjes ka gjetur vdekjen pasi teksa ka qënë duke lëvizur , ka rënë dera e jë banese dhe e ka zën poshtë dhe ai ka humbur jetën

U referuan materialet në Prokurori për vlerësim, pasi në fshatin Toshkëz, Lushnjë, ka rënë aksidentalisht mbi trupin e shtetasit B. M., 81 vjeç, porta e jashtme e banesës së kushëririt të tij. Si pasojë e dëmtimeve të marra, 81-vjeçari ka humbur jetën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME