Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE”Big Brother VIP Albania 3”? Bleona Qereti, fake news

”Big Brother VIP Albania 3”? Bleona Qereti, fake news

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, u përfol se do të jetë pjesë e ”Big Brother VIP Albania 3”. Artistja u tha se do t’i bashkohet këtij formati, ndonëse lajmi qarkulloi nga disa media në Shqipëri. Ajo ka mohuar thashethemet me anë të një postimi të shpërndarë në rrjete sociale. “Me gjithë dashurinë e madhe që kam për fansat shqiptarë dhe këmbënguljen e tyre të më shohin nga sa më afër në ekranet shqiptare më duhet të iu them që këto lajme nuk janë të vërteta”, u shpreh ajo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME