Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËBledi Mane dhe Kiara Tito largohen nga shtëpia e Big Brother VIP

Bledi Mane dhe Kiara Tito largohen nga shtëpia e Big Brother VIP

Pasi Efi u shpall finalistja e dytë e Big Brother VIP.

Bledi dhe Kiara kanë lënë automatikisht shtëpinë e Big Brother duke hequr dorë nga gara për çmimin e madh

Fillimisht finalist i Big Brother VIP u shpall Luizi i cili fitoi televotimin me Deamishel. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME