Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEBraziliani mashtrues femrash përdor foton e Blendi Fevziut

Braziliani mashtrues femrash përdor foton e Blendi Fevziut

Në epokën e internetit, një foto qarkullon kudo në botë dhe medalja ka dy anë. Anën negative po e përjeton gazetari i mirënjohur Blendi Fevziu.

Përmes disa postime në Instastory, Blendi thotë se një mjek brazilian e ka kontaktuar atë dhe i ka treguar se dikush po keqpërdor identitetin e tij, duke u shtirur si i pasur dhe kërkon partnere.

Blendi Fevziu publikoi gjithashtu edhe foton pasaportës false apo mjeteve të tjera të identifikimit, ku dukej sesi shtetasi brazilian po përdor fotot e tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME