Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedBurri kërcënon me sëpatë në dorë komshinjtë për një vend parkimi

Burri kërcënon me sëpatë në dorë komshinjtë për një vend parkimi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Një burrë ka ngritur në këmbë Policinë në Patra pasi ka kërcënuar të gjithë fqinjët e tij për një vend parkimi. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje në Greqi.

Ai është parë nga banorët e lagjes teksa kërcënonte një burrë tjetër që i kishte zënë vendin e parkimit me sëpatë në dorë.

Ka qenë ndërhyrja e banorëve të lagjes deri në momentin e mbërritjes së policisë ka bërë që të shmanget një tragjedi. Ai tashmë është vënë në pranga dhe po merret në pyetje në lidhje me ngjarjen.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME