Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTChelsea merr lajm të mirë për Armando Brojën

Chelsea merr lajm të mirë për Armando Brojën

Armando Broja është rikthyer në stërvitje. Lajmi i mirë ka ardhur për Chelsean pasditen e sotme.

Sulmuesi shqiptar ka lënë pas dëmtimin dhe është shfaqur në stërvitjen e bluve të Londrës. Broja nuk udhëtoi me ekipin që në fillim drejt SHBA-së për fazën përgatitore, dhe kur arriti, qëndroi vetëm dy ditë pasi pësoi një dëmtim në stërvitje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME