Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEChris Martin: Rihanna, këngëtarja më e mirë e të gjitha kohërave

Chris Martin: Rihanna, këngëtarja më e mirë e të gjitha kohërave

Chris Martin  shpalli së fundmi Rihanna-n “këngëtaren më të mirë të të gjitha kohërave” përpara shfaqjes së saj  Super Bowl LVII Halftime.

“Duhet të jesh idiot që të mos e pranosh që ajo është këngëtarja më e mirë e të gjitha kohërave”, tha krijuesi i hitit “Yellow” në një intervistë me Zane Lowe. “Unë nuk e njoh shumë mirë Rihannën,” rrëfeu Martin. “Kemi performuar disa herë me të dhe është gjithnjë e më e rrallë që ajo thjesht të këndojë, gjë që e bën atë edhe më të veçantë.”

Coldplay bashkëpunoi me këngëtaren ” në vitin 2011 në albumin e tyre të pestë në studio “Mylo Xyloto”.  “Pra, është e vështirë për mua. Jam shumë i njëanshëm sepse jam një fans i madh i Rihanna-s,” i tha ai Lowe. “Dua të them, mendoj se ajo thjesht mund të dilte me xhup dhe të këndonte, dhe kjo do të ishte shumë mirë.”

Në konferencën për shtyp të Apple Music, këngëtarja e “Work”  tregoi se çfarë mund të presin fansat nga performanca e saj. “Ne kemi punuar për të dhe çdo ditë i afrohet produktit të përfunduar,” tha Rihanna. “Kemi bërë shumë përgatitje .  “Dua të them, 300 deri në 400 njerëz që e prishin skenën dhe e rindërtojnë atë  në tetë minuta. Është e pabesueshme. Është pothuajse e pamundur.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: