Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDarka me presidenten Osmani, Dafina publikon foto krah Rita Orës

Darka me presidenten Osmani, Dafina publikon foto krah Rita Orës

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani organizoi mbrëmjen e së hënës një darkë me ardhjen e Rita Orës në Prishtinë për nder të Ditës së Flamurit. Ajo mblodhi në një vend këngëtarë, aktorë e shumë figura të tjerë të famshme.

E pranishme ishte edhe artistja e njohur, Dafina Zeqiri, e cila nuk mungoi me disa fotografi nga vendi i ngjarjes. Dafina pozoi edhe krah Ritës si dhe sjell një imazh me motrën e saj, Elena Orën, e cila njëherësh njihet si menaxhere e këngëtares së famshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME