Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËDeputeti i PS-së kombinon kostumin serioz me kapele e atlete

Deputeti i PS-së kombinon kostumin serioz me kapele e atlete

Deputeti i PS-së në Berat, Fadil Nasufi prej shumë vitesh ka zgjedhur të vijë serioz në look-un e tij, por vitet e fundit ka vendosur të ndryshojë pak stil.

Këtë javë ai kishte zgjedhur që veç kostumit të tij serioz, të vendosë edhe një kapele të zezë tërësisht sport.

Një kombinim ky që nuk e ndeshim shpesh në ambientet e Parlamentit, por duket se Nasufi ndjehet komod, dhe kjo është ajo që ka më shumë rëndësi për të.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME