Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEDeputetja Ermonela Felaj tregon trupin si kurrë më parë

Deputetja Ermonela Felaj tregon trupin si kurrë më parë

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj ka shpërndarë disa foto nga pushimet e saj në fundjavë. Zv.kryetarja karizmatike e Kuvendit është shfaqur si kurrë më parë, me pantallona të shkurta dhe me bluzë që i tregon edhe format e trupit.

Deputetja Felaj është një nga deputetet profesioniste të Kuvendit të Shqipërisë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME