Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDigjet banesa në Lushnje, bashkë me të edhe 68 vjeçari

Digjet banesa në Lushnje, bashkë me të edhe 68 vjeçari

Lushnjë – Një 68 vjeçar ka marr diegie në trup mbrëmjen e sotme teksa banesa e tij ka pësuar dëme të shumta nga zjarri që ra në të

Rreth orës 21:00, në lagjen “Gafurr Muço”, Lushnjë, në banesën e shtetasit P. M., 68 vjeç, ka rënë zjarr dhe për pasojë ka marë djegie në trup shtetasi P. M. i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME