Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËDimër, ftohtë, por Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës.

Dimër, ftohtë, por Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës.

Në tapetin e kuq të një eventi nga Vogue në Londër, Rita Ora nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, me veshjen e saj ekstravagante.

Këngëtarja me origjinë Ylli i muzikës kishte zgjedhur të shfaqej pa reçipeta, duke mbuluar modestish hiret me trëndafila të zinj, ndërsa poshtë fustanit të saj rrjetë mbante veshur vetëm tanga nudoshqiptare është shfaqur me një fustan transparent, që i nxirrte në pah hiret e saj.

Ylli i muzikës kishte zgjedhur të shfaqej pa reçipeta, duke mbuluar modestish hiret me trëndafila të zinj, ndërsa poshtë fustanit të saj rrjetë mbante veshur vetëm tanga nudo.

Vlen të theksohet se 32-vjeçarja dukej mahnitëse me veshjen e zezë rrjetë dhe fiziku i saj tepër i tonifikuar mori vëmendjen e të gjithëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME